Basında Biz

Anasayfa » Hakkımızda » Basında Biz

Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı Merkezi olarak, profesyonel yaklaşımımız, başarılı çalışmalarımız ve sektöre kattığımız yeniliklerle basında sıkça yer buluyoruz. ‘Basında Biz’ sayfasında, merkezimizle ilgili çeşitli medya kuruluşları tarafından yayımlanan haber, röportaj, makale ve televizyon programı kesitlerine ulaşabilirsiniz.

Bu yayınlarda, uzman kadromuzun katıldığı söyleşilere, sektörel gelişmelerdeki yorumlarımıza ve danışanlarımızın başarı hikayelerine tanık olacaksınız. Demeter Psikoloji‘nin vizyonu, misyonu ve uygulamaları hakkında daha geniş bir perspektif kazanmak için bu içerikleri inceleyebilirsiniz.

Basının objektif gözüyle Demeter Psikoloji’yi tanıma fırsatı sunan ‘Basında Biz‘ bölümü, merkezimizin sektördeki saygınlığını, uzmanlık alanındaki derinliğini ve topluma olan katkılarını gözler önüne seriyor.

Hizmetlerimiz, eğitimlerimiz ve etkinliklerimizle ilgili en güncel basın yayınlarını bu sayfada bulabilir, Demeter Psikoloji’nin psikoloji ve aile danışmanlığı alanındaki izlenimlerini daha yakından takip edebilirsiniz.

Cinayete tanık olmak bir çocuğun psikolojisini nasıl etkiler? haberimiz aşağıda yer alan basın-yayın organlarında yayımlanmıştır.

 

İşsizlik depresyonu haberimiz aşağıda yer alan basın-yayın organlarında yayımlanmıştır.

 

HIV fobisi haberimiz haberimiz aşağıda yer alan basın-yayın organlarında yayımlanmıştır.

 

Panik atak haberimiz aşağıda yer alan basın-yayın organlarında yayımlanmıştır.

 

Narsistik kişilik bozukluğu haberimiz aşağıda yer alan basın-yayın organlarında yayımlanmıştır.

 

Borderline kişilik bozukluğu haberimiz aşağıda yer alan basın-yayın organlarında yayımlanmıştır.

 

Aşkta devre arası olur mu (Formsante Dergisi)

Whatsapp
Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?