Psikolojik Danışman Berfin ÇOKSÜER

Anasayfa » Psikolojik Danışman Berfin ÇOKSÜER

EĞİTİM & STAJYER KOORDİNATÖRÜ

Psikolojik Danışman Berfin Çoksüer, 1999 yılında doğmuştur. 2022 yılında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesinde, yüksek onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Lisans eğitimi boyunca staj, süpervizyon, uygulama eğitimi süreçlerinden geçmiş teorik alt yapısını güçlendirmiştir. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak derneklerde çalışmış tecrübe kazanmıştır. Liselerde psikoeğitim grupları oluşturarak; karar verme becerileri, meslek seçimi, kaygıyı yönetme gibi konularda çalışmıştır. Lisans eğitimi süresince çeşitli eğitimlere, sempozyumlara, klinik staj eğitimlerini katılmıştır. Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı ve Eğitim Merkezinde stajını tamamlamıştır.

Şu anda Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’nde Eğitim ve Stajyer Koordinatörü olarak çalışmalarına devam ederek yüzyüze seanslar gerçekleştirmektedir. Psikodinamik Psikoterapi eğitimine devam etmekte ve çalışmalarını sürdürmektedir. Yetişkin ve ergen bireyler ile çalışmalarını sürdürmekte olan Berfin Çoksüer, bütüncül bakış açısını benimseyerek her danışana ait özel bir danışmanlık planlaması, farklı teknik ve yöntemler kullanmaktadır.

Çalışma Alanları

Bireysel Terapi

Ergen Terapisi

Yetişkin Terapisi

Psikodinamik Psikoterapi

Eğitimler

Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi (2023-2024)

Derin Psikiyatri Stajyer Psikolog Yetiştirme Programı (2021-2022)

Dünya Ruh Sağlığı Günü Sempozyumu (2021)

Terapötik Kartlar Eğitimi (2020)

Whatsapp
Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?