Tavsiyeler

Anasayfa » Tavsiyeler

Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı Merkezi olarak, danışanlarımızın geri dönüşlerini ve tavsiyelerini çok değerli buluyoruz. ‘Tavsiyeler’ sayfamızda, merkezimizden hizmet almış bireylerin deneyimlerini ve tavsiyelerini paylaşıyoruz.

Bu sayede, merkezimizi ziyaret etmeyi düşünen bireyler, daha önceki danışanların süreçleri nasıl değerlendirdiğini, hangi konularda memnuniyet ya da geliştirme önerileri olduğunu görebilir. Ayrıca, danışmanlık sürecine nasıl bir katkı sağladığına dair gerçek deneyimleri okuma fırsatı bulabilirler.

Danışanlarımızın tavsiyeleri, bizim için sadece geri dönüş değil, aynı zamanda sürekli olarak kendimizi geliştirmemiz için bir motivasyondur. Her bir danışanın geri bildirimi, hizmetlerimizi daha iyiye taşıma adına atacağımız adımların temelini oluşturur.

Eğer siz de Demeter Psikoloji‘de aldığınız hizmet hakkında geri dönüşlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşmak isterseniz, bu sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin deneyimleri ve önerileri, hem bizim için hem de diğer danışanlar için değerlidir.

Bahadır D.

Kişinin kendine olan yolculuğundan önce bir kırılma noktası olduğunu düşünüyorum. Böyle bir noktada doğru bir dokunuşun katkısı büyük. Gülcem hanım’la böyle bir vakit tanıştım. Yaklaşık 1,5 yılı aşkın süredir danışanıyım. Geçmişin dün olduğunu, geleceğin bir gizem olduğunu, yaşayabileceğim en güzel zamanın bugün olduğunun tekrar farkına vardım.

Sevda D.

Mutluyum, huzurluyum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim ve ailemin hayatını olumlu yönde değiştiren Gülcem hanımla tanışmamız internet sayesinde oldu. Kızıma oyun terapisiyle başlayan yolculuğumuz, çift terapisi ve ardından benim terapimle devam ediyor. Aile içindeki ilişkimiz, hayata bakış açımız çok değişti. 1,5 yıldır danışanıyım ve kattettiğimiz yol inanılmaz.

Dilara K.

Gülcem Hoca’dan süpervizyon alarak kendisini tanıma fırsatım oldu. Alanında çok iyi bir terapisttir, kendisine eksik kaldığımı düşündüğüm bir çok şeyi sorduğumda hep çok fazla bilgiler aldım. Kendim de alandan biri olarak gözüm kapalı danışan yönlendirdiğim ve bilgilerinden yararlandığım biridir kendisi. Birçok danışan geçmişi olan deneyimli bir terapist. Gülcem Hoca çok cana yakın, donanımlı, bilgili ve güleryüzlüdür. Çalıştığı yere de gitmişliğim var çok güzel bir merkezde yine yine alanında yetkin kişilerle beraber çalışıyor. Kesinlikle tavsiyemdir.

E.U

Gülcem Hanım’a 2 yıl önce arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Annem babam ben 7 yaşındayken ayrıldı. Su anda 29 yaşındayım. Çocukluktan gelen bazı sorunlarımı aşamamıştım. İlk geldiğim zaman bunları anlatmaktan çekineceğimi düşündüm ama sandığım gibi olmadı. Gülcem hanım karsısındaki insani çok hızlı bir şekilde anlayan ve her seansta beni şaşırtan bir psikolog. Empati kurma yeteneği çok iyi. Benim ihtiyacımı anlayıp sorunumun çözümünde bana yol gösteren yoluma ışık olan mucize gibi bir insan. Kendisi çok güler yüzlü, sevecen, yargılamayan , eleştirmeyen hep neden böyle oldu bunu nasıl çözeriz diyen bir insan. Arkadaşım çok memnun kaldığını hayatındaki sorunların çözüldüğünü ve artık başka bir insan olduğunu söyleyerek tavsiye etmişti Gülcem hanımı bana. Ona her fırsatta teşekkür ediyorum. İyi ki tanımışım kendisini. Bende ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. Annemle babam ayrıldıktan sonra yasadığım duygular omur boyu geçmeyecek sanıyordum. Yanılmışım. Çok çok teşekkür ediyorum buradan kendisine de .

Sende Tavsiye Yazmak İster Misin?

    Whatsapp
    Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
    Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?