Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı, Psikoterapist Gülcem Yıldırım’ın 10 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un Bakırköy ilçesinde sürdürdüğü uzmanlık ve deneyimle liderlik ettiği bir merkezdir. İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan merkezimiz, bireylerin ruhsal ihtiyaçlarını kaliteli ve profesyonel bir yaklaşımla karşılamayı hedeflemektedir. Bu süre zarfında yüzlerce terapi seansı gerçekleştiren ve alanında derin bir bilgi birikimine sahip olan 11 uzman profesyonelden oluşan kadromuz, danışanlarımızın yaşadığı psikolojik sorunlara karşı empati ve bilimsel metotlarla yaklaşmaktadır.

Her bireyin ihtiyaçlarına ve yaşam şartlarına özgü çözümler sunmak için yüz yüze ve online terapi seçeneklerimizle yanınızdayız. İster merkezimizde sıcak ve konforlu bir ortamda, isterse de dijital platformlar üzerinden güvende hissederek terapi alabilirsiniz.

Demeter Psikoloji olarak, her danışanın kendini değerli, anlaşılmış ve desteklenmiş hissetmesini hedefliyoruz. Sizlerin yaşam kalitesini artırmak, ruhsal dengeyi sağlamak ve içsel huzuru bulmanıza rehberlik etmek için buradayız

Tarihçemiz

Vizyon-Misyon

Basında Biz

Kurucumuz

Uzman Kadromuz

Broşürlerimiz

Whatsapp
Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?